ul. Nasielska 05-192 Cieksyn

spływy kajakowe
NA RZECE WKRA
CICHA, SPOKOJNA OKOLICA
LOKALIZACJA NATURA 2000
UDANY WYPOCZYNEK
W DOLINIE RZEKI WKRA
INTEGRACJA
NA NAJŁADNIEJSZEJ PLAŻY NAD WKRĄ
KAJAKI RODZINNE
TRZYOSOBOWE

Organizujemy

– Wyjazdy integracyjne
– Pikniki firmowe
– Bankiety i jubileusze
– Konferencje i kongresy
– Imprezy tematyczne
– Eventy dla klientów
– Szkolenia
– Integracyjne scenariusze eventów

Integrację

Czas zacząć

Organizacja imprez integracyjnych to nasza specjalność. Za nami rozliczne eventy firmowe zrealizowane z rozmachem i pomysłem. Wiele firm już skorzystało, nie trać więc czasu; integruj się skutecznie, z nami!

Imprezy integracyjne, firmowe wyjazdy integracyjne lub inne grupowe eventy wcale nie muszą być banalne. Dzięki bogatemu doświadczeniu i fantastycznemu zespołowi, organizacja imprez integracyjnych przez firmę Wioselko.pl z pewnością zaspokoi najbardziej nawet wygórowane oczekiwania. Przez szereg lat zbieraliśmy doświadczenia i umiejętności.

Organizacja imprez integracyjnych to nasza pasja, nie zapominamy jednak, że powierzając nam wyjazd integracyjny, chcecie Państwo z niego wrócić bezpiecznie.

Organizator imprez integracyjnych dla firm Wioselko.pl proponuje imprezy integracyjne firmowe, eventy oraz wyjazdy integracyjne. Przestrzeń naszej aktywności, a Państwa integracji, nie jest ograniczona w żaden sposób. Z naszej oferty mogą Państwo korzystać przez cały rok. Nasze programy przygotowujemy indywidualnie, mając na uwadze Państwa sugestie i oczekiwania. Dzięki temu spędzony z nami czas intensyfikuje efekty działań codziennych w miejscu pracy. Wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne tylko z nami. Warto doświadczyć przygody

ZAUFALI NAM

Kontakt

Mapa

Konto

15 1140 2004 0000 3302 7472 2667

IBAN: PL

Kod SWIFT – BREXPLPWXXX

J&S Katarzyna Skubisz

Gródek Szlachecki 30

21-220 Siemień

Akceptujemy płatności kartą:

oraz Bon Turystyczny